Hudba je pro mě sexi...

 

Hudba je pro mě sexi, takže je pro mne vším:)

Už několik měsíců je nejen mou hlavní pracovní náplní příprava nového alba LUCIE. Pilně pracujeme na nových (s)hitech už přes rok ale od půle ledna nahráváme ve studiu Sono a končíme až na konci září. Zatím to vypadá dobře, nápadů je hodně a nálada ve studiu je taky dobrá. Po těch letech je to zase jiné - prostě Evolucie! Těším se na to a věřím že to bude fajn album.

Také jak asi víte že připravujeme v listopadu turné a něco zábavného k tomu.

s "Kollerbandem" budeme v na podzim a v zimě pokračovat v akustických koncertech na místech, kde jsme vloni nebyli. Uvidíme se v Děčíně, Karlových Varech, Litomyšli, Písku, Vimperku, Náchodě, Kutné Hoře, České Lípě, Klatovech, Zábřehu, Opavě, Plzni, Jablonci, Hradci Králové, Českých Budějovicích (bacha na foťáky), Olomouci, Uherském Hradišti, Hodoníně, Znojmě a v Havlíčkovém Brodě. Zatím je zveřejněných těchto 20 koncertů a přibudou další na rok 2019. O tom všem Vás budeme rádi informovat.

Kromě toho teď hrajeme letní akce s novým multiinstrumentalistou Matějem Belkem, který nahradil Jakuba Zitka na klávesách, který zaskakoval za Michala Nejtka, který ☺ se nám odpojil do vážný muziky - vloni napsal v Brně operu "Pravidla slušného chování  v moderní společnosti " a nyní bude premiéra jeho symfonie na Pražském jaře.

Mohli jste nás vidět v Praze na květnových dnech, v Blansku, v Jihlavě, v Brně na Špilberku, v Pardubicích, je toho mnoho, sledujte události na Facebooku.

Abych to odlehčil, rád bych Vám nakonec řekl o novém merchandise. Udělali jsme kupu hezkých triček navržených různými výtvarníky a pracujeme na nové oděvní značce! Nebudu zatím prozrazovat příliš mnoho, ale bude to věřím hezké a pro mě také nové. Móda je součástí sebevyjádření a tvoří image každého z nás. Vlastní značka je nápad, který mám v hlavě už delší dobu a konečně se mi podařilo posunout ho dál. Nafotili jsme vše s různými hvězdami v MeetFactory a uvidíte to už brzy!