Fórum

omar

/ 12.08.2006 / 17:46:54

David je hrozne prima a chytrej. Omar

pussyna

/ 12.08.2006 / 13:31:07

Katka: přesne tak, hezky receno...

Katka

/ 12.08.2006 / 11:23:03

Já nevim co to pořád tak hrotíte! David je David a to se asi nezmění. Já sem redaktorka časopisu Vrkoč a ptala sem se Davida, jestli bych s nim nmohla udělat mini rozhovor přes mail. Řekl(napsal) abych se mu ozvala na mail. Tak uvidíme , jak moc je nebo není arogantní. Já mám v sobě pořád naději , že mi odpoví a když ne? jeho problém. Já ho mám jako hudebníka fakt ráda!Rozpad Lucie mě fakt moc mrzí a ať už se stalo cokoliv, nemůžeme je za to soudit. toť můj názor!!

jacki

/ 11.08.2006 / 23:15:01

kalamita:to vish umej jen kazdyho prudit vod toho si myslej zhe je tendlo forum:D

jackie

/ 11.08.2006 / 23:13:50

jono srandu tu nepobejra nigdo.ae hubu plnou blbych kecu tu ma kazdej

Radim

/ 11.08.2006 / 09:44:31

pro Kalamitu:Ó jak jsem chytrý ale samozřejmě taky hodně závistivý, škoda že mě nevidíš, jsem úplně zelenej. Jak já toho Davida za ten úspěch nenávidím, doufám že ta jeho deska bude hnusná, to by bylo tak fajn.

mik

/ 11.08.2006 / 05:22:29

No to je zajimavy!Pred tim s te urcite cetli X rozhovoru a urcite zazili i nejakej ten chat s Davidem!A nejednou po tom poslednim chatu vam David prijde desne namyslenej a arogantni

Kenny

/ 10.08.2006 / 21:33:48

to bill.cz: no i když tě chápu tvůj názor že moh něco napsat (chápu, nesdílim), tak to co si napsal v poslední části tvýho příspěvku už mi připadne trošku moc, to že tě to urazilo a že nám chce dát najevo že je nahoře a my dole, to mi připadne dost hloupý...toť moj názor

Bill.cz

/ 10.08.2006 / 21:16:53

To jacki: příště, až nás zase budeš chtít oblažit svými postřehy, tak si nejprve pořádně přečti, co kdo napsal. A teprve pak reaguj, ať si zase neuděláš ostudu. RADIM to napsal naprosto přesně. I když David nemá chaty a vůbec podobný způsoby komunikace rád, měl by si uvědomit, že k fanouškům by se měl chovat přinejmenším slušně a v rámci možností vstřícně - alespoň ve stylu "aby se vlk (= fanoušek) nažral a David zůstal celej". David není hloupej, určitě by uměl odpovědět tak, aby to hlavní zůstalo zatím utajený, ale zároveň alespoň něco přiblížil, popsal... a ne odpovědi systémem "hmm", "no comment"... David je vynikající hudebník, bez fanoušků by ale nic nebyl, brnkal by si někde v garáži. Měl by si to uvědomit a chovat se podle toho. Toť můj názor, nic víc. To kalamityjane: tobě ten chat přišel vtipnej? Mě spíš urazil. Urazil jako fanouška, který - když to trochu nadnesu - do Davida vrazil tisíce korun za desky, vstupenky atd. a místo alespoň předstírané snahy odpovědět se dočká arogantní přezíravosti. Prostě mám z Davida pocit, že nám všem dádá najevo, jak on je někde nahoře a mi ostatní - fanoušci, se popelíme někde tam dole u jeho nohou.

kalamityjane

/ 10.08.2006 / 20:19:51

mě přišel tan čet dost ftipnej.Už jsem se dlouho tak nezasmála.To že je lucie pryč mě taky mrzí ale nic s tím nenadělám.A je mi fuk proč se rozpadli, prostě to tag je.Now skupina David Koller bude určo super.

1 387 388 389 390 391 396

Napiš svůj příspěvek

Zbývá: znaků