Fórum

kaamityjane

/ 10.08.2006 / 20:16:30

Radim hale seš dost chytrej, ty hasi závidíš že někdo něco dokázal

Kenny

/ 10.08.2006 / 15:29:12

souhlasim s Katkou a Pussynou, z obu jejich příspěvků bych něco zkombinoval a to sem napsal kdybych sem psal:-) David přece takhle dycky moc nekomunikoval něco připravoval pak s tim vyjel a bylo to supr, dyť přece každej má svoje soukromí

Mirek

/ 10.08.2006 / 12:18:35

Radim : Líp bych to nenapsal ....

Radim

/ 10.08.2006 / 10:39:29

Katka:Co myslíš z čeho je pan Koller živ, s toho že si brnká něco ve studiu a moc ho to bavi, nebo s fanoušků co žerou jeho muziku, kupujou jeho desky a choděj na koncerty? Bez posluchačů by byl úplný hovno. Tak nám tady nevykládej jak má hodně práce a proto komunikuje tímhle stylem.Prostě má holt takovou povahu a když o něm řeknu že je arogantní tak ho neodsuzuju, akorát vyslovuju svůj názor co si o něm myslim a to plati.Jsem nad věcí, jeho muzika je pro mě stejně geniální a nic to nezmění, Davida mám svým způsobem rád i jako člověka, ale rozhodně bych s nim nechatoval. Jak už jsem říkal každej jsme nějakej a je třeba lidi brát takový jaký jsou.

Mirek

/ 10.08.2006 / 07:45:09

Katka: Nemyslím si,že otázka proč odešel z Lucie je stupidní. Jackie: Na co nám bude jeho odpověď na otázky kdy budou koncerty a jaké budou písničky? Uvažuj k čemu nám ty odpovědi budou. Bill: někdo má stejný názor jako já .... Názor na Davida Kollera se u mě RAPIDNĚ změnil.

jacki

/ 09.08.2006 / 23:11:18

bill: ty si tu hrajes na mluvciho davida kollera?uklidni se a neser se do nej

jacki

/ 09.08.2006 / 23:07:58

proberte se!!!co si to myslite ze budete soudit lidi dyz je sotva znate..myslite ze dyz mate fsechy desky a chodite na koncerty ze mate pravo vedet jak fsechno bylo a je?co je vam sakra do toho proc david skoncil s lucïi a k cemu vam bude dyz budete vedet gdy budou koncerty a jaky budou pisnicky?copak neznate daviduf styl??????

Bill.cz

/ 09.08.2006 / 21:26:47

To Katka: Nesouhlasim s tebou. Že se Davida všichni ptají na to samé? No bodeť ne, může si za to sám. Kdyby řekl - s Kodymem a PBCH jsme si přestali rozumnět lidsky i hudebně, já chtěl točit desku v tvrdším stylu, oni naopak. Další spolupráci nelze v nejbližších letech očekávat. atd. Moje CD vyjde zhruba v říjnu, žánrově bude různorodé - budou tam kytarovky ve stylu KB i songy pomalejší jako od Lucie atd. TO samozřejmě dávám jako příklad. Ale kdyby takové jednoznačné prohlášení zveřejnil, ušetřil by sebe neustálých otázek o tomtéž a my bychom si nemysleli, že mu nestojíme za odpověď.

katka

/ 09.08.2006 / 17:50:25

Já se mu nedivim.. Má plno práce a lidi se ho ptaj pořád na to samý! Pro mě je důležitý jak hraje a zpívá, ne jak odpoví na stupidní dotazy!

Radim

/ 09.08.2006 / 14:48:51

Na každém šprochu je pravdy trochu. Viz oficiální prohlášení, ale nic proti Davidovi, každej jsme nějakej...

1 388 389 390 391 392 396

Napiš svůj příspěvek

Zbývá: znaků