Fórum

pussyna

/ 09.08.2006 / 11:25:24

jo, to bylo oficialni prohlaseni...viz Mana...David neni arogantni, byť se to tak pres ten chat mohlo zdat...mam pocit, ze proste zpusob tehle komunikace nema rad a ma z toho trochu legraci. To, jestli se styka s PBCH nebo Robertem nam snad muze byt jedno, Lucie je aspon pro ted passé, ale zato vysla skvela deska Kollbenu a chysta se dalsi s jinyma lidma....proste jedeme dal a kdo ma rad Davidovu muziku, mel by byt spokojeny...

Georgina

/ 09.08.2006 / 10:40:07

David je mooc hezkej a hlavně sexi !!! chlap jako malokdo.

Macka

/ 09.08.2006 / 10:34:16

Mana: kde jsi k tomu přišla?

Macka

/ 09.08.2006 / 10:33:08

Já myslím, že to bohužel ovlivňuje více věcí. Když pak půjdu na koncert a a budu mít v hlavě jen to, že se choval jak se choval, tak mě to tak bavit nebude. Protože budu pžemyšlet jestli hraje pro náíc nebo pro sebe

Mana

/ 09.08.2006 / 10:32:56

,,Odcházím ze skupiny Lucie z osobních a hudebních důvodů. Jsem nesnesitelný, nadmíru ješitný, neposlouchám, navenek se chovám jinak než uvnitř, mám jiné názory,  mám rád jinou  hudbu a to vše jsem se dozvěděl minulý týden. Nechtěl bych svou osobou dále obtěžovat bývalé spoluhráče." David Koller

Radim

/ 09.08.2006 / 10:18:42

Čau, čet jsem záznam toho chatu. Faktem je, že je Koller dost arogantní ke svým fandům, vůbec se Mirkovi nedivim, taky bych byl nasranej. Co na plat, ale muziku pro nás dělá prostě výbornou. Bejt váma vůbec bych s nim přes chat nekomunikoval. On je nasranej vy jste pak nasraný, serte na to ;-). R

pussyna

/ 08.08.2006 / 23:40:08

to Mirek: chapu Te, ale asi to proste s tou Lucii bylo vyhrocene....ja to taky posloucham asi sedm let, proste tak mu trochu toho soukromi nechme, uznavam, ze k new desce se mohl vyjadrit vic, ale nestalo se....presto nam stale dava krasnou a kvalitni muziku a to jedine si z Davida muzem vzit...nechci tu vypadat jako nejaka posedla zalaskovana fanynka...na to uz jsem dost stara...ale tak to citim a to mne naplnuje...ze kdyz Davida vidim hrat, citim tu radost a energii...

Mirek

/ 08.08.2006 / 23:25:51

Bill.cz má pravdu taky mam všechny alba Lucie od 96 jsem navštívil všechny koncerty, ale co předvedl dnes....Prý zeptej te se přímo u zdroje. Na co? Na no comment? Třeba jsme se chtěli dozvědět jak to bylo s Lucií.Už to neřeším. Jsem zklamaný.

A12A

/ 08.08.2006 / 23:25:23

Bill a pussyna: s obouma souhlasim z 99%.

pussyna

/ 08.08.2006 / 23:12:16

Ahoj Bille, mas pravdu, mam pocit, ze David chat opravdu nema moc v lasce, nemyslim, ze ty dotazy byly stupidni, proste David odpovida, jak umi a jak chce, ale jako cloveka ho nesď, pokud ho osobne neznas...není zly, naopak, jen proste touhle formou nerad komunikuje, aspon mi to tak pripada...jo, taky mne zajima, kdy a u koho ta deska vyjde...ale proste tak to je, pak jdes na koncert a je to super....

1 389 390 391 392 393 396

Napiš svůj příspěvek

Zbývá: znaků