Mise - osobnosti kurýry

Ve středu 12. září probíhá obrovská československá charitativní akce, které se účastní asi 50 slavných kurýrů.

Kurýři (jako například Lukáš Latinák, Richard stánky, Adriana Kučerová, Majo Labuda, Milena Minichová a jiníroznášejí zájemcům do domácností, firem a provozů certifikáty, z nichž výtěžek jde ve prospěch Adámka, Miška a Kristýnky, tří těžce zkoušených dětí, kterým se snažíme alespoň trochu pomoci v boji s těžkou chorobou. Více podrobností najdete na stránce mise na FB - MISE - osobnosti kurýry. Certifikát od náhodného kurýra mise Vás bude stát 10 eur, pokud si budete žádat certifikát od konkrétního jezdce, např. Davida Kollera, Jana Koleníka atd. v tom případě za certifikát přispějete částkou 50 eur.

Doufám, že pomůžete skromným darem této aktivitě umělců, která prostřednictvím režiséra Formana, majitele kurýrní služby Davida Voverky zavítala i k nám.

Jezdci budou mít černo žluté uniformy, žluté vaky s vlaječkami a budou se přesouvat na kolech, auty, motorkami a koloběžkami. Můžete se s nimi vyfotit, popovídat, ale v první řadě koupí certifikátu přispět na dobrou věc. Telefonní čísla na kterých si můžete objednat kurýra jsou 0949 712 222, 0949 713 333, 0949 714 444. Za pomoc děkujeme.

Mise ... aby byl svět lepší ...