DAVID KOLLER & SUPPORT LESBIENS TOUR 2007

Milí přátelé, tak je to tady! David Koller se v druhé polovině dubna rozjede na halové turné společně se skupinou Support Lesbiens a hostující kapelou Post-It.

DAVID KOLLER a SUPPORT LESBIENS ohlásili na druhou polovinu dubna své společné halové turné.

„Šňůru, v rámci které navštívíme celkem devět měst, zahájíme 18.dubna na Moravě. Druhá část turné bude pak věnována Čechám a vyvrcholí 28.dubna v Benešově“ říká David Koller.

 

„Jelikož je tohle turné koncipováno jako dvojkoncert, obě kapely odehrajeme své koncertní sety ve standardní délce, v jaké je prezentujeme na samostatných vystoupeních“ ujišťuje návštěvníky koncertů Kryštof Michal. „Bezmála tříhodinovou show navíc v každém městě zahájí hostující skupina Post-It“.

 

Pavel Bek (Post-It) : „Je pro nás ctí absolvovat jako exklzivní hosté společné turné se Support Lesbiens a Davidem Kollerem, jsou to hudebníci, kteří nás zásadním způsobem ovlivnili a zároveň to jsou super lidi. Moc se těšíme na společné vystupování a všechny tímto zveme“.

 

Koncertní program Davida Kollera nabídne hitový průřez celou jeho dosavadní kariérou; zazní tak jak skladby z novinky Nic není nastálo, tak vybrané písně z repertoáru Kollerbandu (zastoupeného např. skladbou Milá) , Lucie (Amerika nebo Černí andělé) či píseň Chci zas v tobě spát z Kollerova prvního sólového alba z roku 1993, které bylo v únoru remasterováno a 12.března bude po bezmála deseti letech opět uvedeno do prodeje.

 

David Koller: „Na turné se vydáme ve stejném složení, v jakém jsme absolvovali podzimní koncertní křty a které natočilo desku Nic není nastálo. Na pódiu mě tedy doprovodí moje nová kapela složená z Marka Minárika (basa), Michala Pelanta (kytara) a Michala Nejtka (klávesy) doplněná o druhého bubeníka Martina Valihoru či Tomáše Marka a perkusistu Adama Kollera“. 

 

Stejně tak bude z „toho nejlepšího“ sestaven i playlist Support Lesbiens mapující všech jejich šest řadových alb - So, What? a Medicine Man (nahrávkami z první poloviny 90.let, které jsou od roku 2005 v rámci stejnojmenného dvojalba opět v prodeji) počínaje, přes „comebackovou“ desku Regeneration? (Bet My Soul či Fight Club), jejího následovníka Tune Da Radio (kterého proslavil především hit In Da Yard), desku Midlife (která se do povědomí posluchačů zapsala zejména skladbami Cliché a You Are My Star) a novinkou Euphony And Other Adventures, kterou proslavil hned první singl English Stereo, konče.

Kryštof Michal: „Jedeme především představit novou desku Euphony And Other Adventures , nicméně v programu zazní i písničky ze všech předchozích pěti alb“. 

 

 

DAVID KOLLER & SUPPORT LESBIENS TOUR 2007:

HOST: POST-IT

 

18.04.                                 OSTRAVA – ČAS ARENA

19.04.                                 OLOMOUC – DK SIDIA

20.04.                                 ZLÍN – SH NOVESTA

21.04.                                 ZNOJMO – DUKLA

23.04.                                 BRNO – HALA VODOVÁ

24.04.                                 PRAHA – T-MOBILE ARENA

26.04.                                 LIBEREC – TIPSPORT ARENA

27.04.                                 ÚSTÍ NAD LABEM – HALA TJ CHEMIČKA

28.04.                                 BENEŠOV – ZIMNÍ STADION

 

 

Více informací:

www.davidkoller.cz

www.supportlesbiens.cz

www.post-it.cz

 

www.universalmusic.cz