NOVÉ ALBUM VYJDE JIŽ KONCEM ŘÍJNA

Netrpělivě očekávané sólové album DAVIDA KOLLERA už má stanovené datum vydání – do prodeje bude uvedeno 30.října!

Netrpělivě očekávané sólové album DAVIDA KOLLERA už má stanovené datum vydání – do prodeje bude uvedeno 30.října!

 

Zatím bezejmenná novinka se natáčela přes léto ve studiu Davida Kollera, který si album sám produkoval a většinu skladeb pro něj také složil. Autorsky ale přispěli i členové jeho nové kapely.

 

„Deska by měla obsahovat jedenáct písní, na kterých se mnou vedle Marka Minárika (baskytara) spolupracovali dva moji nový spoluhráči – klávesista Michal Nejtek z Agonu a kytarista Michal Pelant, který hraje ve skupinách Chameleon a dále se zpěvačkou a rytmikou z Laury a jejích tygrů v kapele  Tygr Gang“ prozrazuje sestavu své současné skupiny David Koller.

 

Dále se na vzniku nahrávky podílel např. Martin Valihora - bubeník původem ze Slovenska, který ale již řadu let působí ve Spojených státech v kapele japonské jazzové pianistky Hiromi nebo Kája Mařík, který dříve spolupracoval s Lucií a dále namátkou s Oskarem Petrem, Michalem Pavlíčkem, Danielem Landou nebo BSP.

 

„Texty pochází např. od Lucie Svobodové , Luďka Markse nebo od Márdiho z Vypsané fiXy.“

 

Na živo se David Koller se svojí novou kapelou a novým repertoárem prvně představí v listopadu, na jehož druhou polovinu jsou plánovany tři exkluzivní koncerty spojené s křtem alba – v Praze, Brně a Bratislavě.

 

„Vedle křtů se momentálně  připravuje už i turné, které by se mělo odehrát zkraje jara příštího roku a nabídnout zhruba patnáct vystoupení v Čechách, na Moravě  i Slovensku“.